Zdrowie a uroda

Zadziwiająco wielu z nas nie zdaje sobie jeszcze sprawy z silnej zależności, która łączy nasze zdrowie i urodę. Zanim wybierzemy się na zakupy w poszukiwaniu kolejnych kosmetyków, czy zanim po raz kolejny odwiedzimy salon kosmetyczny, warto zadbać o swój organizm od środka.

1414088_girl_in_whitePodstawa to odpowiednio skomponowana dieta. Nasz organizm nie lubi przede wszystkim używek. Już na pierwszy rzut oka można wyróżnić osoby, które dużo palą, czy regularnie sięgają po kawę. Odbija się to na ich wyglądzie zewnętrznym i z pewnością nie przysparza im uroku.

Należy zadbać także o picie odpowiednio dużych ilości wody każdego dnia. Niegazowana woda mineralna to najtańszy, powszechnie dostępny kosmetyk. Dla zapewnienia sobie optymalnego nawilżenia skóry należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Dzięki niej nasza skóra będzie gładka, jędrna i bardziej elastyczna.

Warto zapoznać się również z listą naturalnych substancji, które działają na nasz organizm jak eliksir młodości. Należy do nich chociażby olej arganowy, czy biała herbata. Włączenie ich do swojego codziennego menu nie wymaga z naszej strony zbyt wiele wysiłku, a efekty, które mogą nam przynieść są naprawdę imponujące.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zdrowie a uroda, 10.0 out of 10 based on 1 rating

One Comment

 • zdrowyduch commented on 10 marca 2013

  Przy dbaniu o siebie od środka najlepiej zacząć od rzucenia palenia – efekt na plus murowany.

  Myśmy rodzinnie rzucili palenie, tego samego dnia poszliśmy na wybielanie zębów do dentysty (polecany dentysta) i od tego dnia przysięgliśmy sobie, że nie jaramy.
  I dotrzymaliśmy słowa – czujemy się bosko, choć nie będę kłamać, że było łatwo, bo nie było. Ale warto.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.