WOŚP już w następną niedzielę

Już w przyszłą niedzielę odbędzie się kolejny finał ogólnopolskiej akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To jedna z niewielu zbiórek charytatywnych, które cieszą się szczerą sympatią większości naszych rodaków. Być może dzieje się tak ze względu na bardzo szczytny cel, który co roku jej przyświeca. Ochrona zdrowia zawsze była dla nas ważna.

1204275_fun_painting_2W tym roku pieniądze zebrane dzięki Orkiestrze będą przeznaczone już tradycyjnie na ochronę zdrowia dzieci,. Dodatkowym, ale nie mniej ważnym celem będzie zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

W niedzielę 13 stycznia zbiórki będą odbywały się na ulicach wszystkich większych miast naszego kraju. Wolontariusze z charakterystycznymi puszkami i naklejkami w kształcie serc będą kwestowali od rana do wieczora. Okazji ku temu, by wesprzeć tę piękną akcję z pewnością nie zabraknie.

Pieniądze są zbierane nie tylko do puszek. W niedzielę będą odbywały się również koncerty, którym będą towarzyszyły licytacje gadżetów przekazanych fundacji. Ci, którzy nie mają ochoty wychodzi z domu mogą licytować również za pośrednictwem internetu, wykorzystując w tym celu popularne portale aukcyjne, które co roku współpracują z WOŚP.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.