Targi OPTYKA 2012

Między 9, a 10 listopada bieżącego roku w Poznaniu odbędą się Targi optyczne OPTYKA 2012. To już trzecia edycja tych targów, a ich popularność rośnie z roku na rok. Czego możemy spodziewać się w tym roku?

 

Jak co roku targi są organizowane w ramach współpracy między Krajową Rzemieślniczą Izbą Optyczną KRIO i Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. To doskonała okazja do spotkań i wymiany doświadczeń dla optyków i optometrystów z całego świata. Wystarczy wspomnieć, że w zeszłorocznej edycji oprócz wystawców z Polski brali udział między innymi wystawcy z Czech, Ukrainy, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, a nawet Turcji i Chin. Chętnych do odwiedzania targów również nie brakuje. W zeszłym roku pojawiło się na nich ok. 2000 gości.

 

W ramach targów odbywają się konferencje i kursy, które pozwalają na poszerzenie wiedzy z dziedziny optyki. Współpraca z mediami pozwala na nagłośnienie imprezy i poszerzenia zainteresowania nią.

 

Uczestnicy targów mogą liczyć na bardzo komfortowe warunki pracy. Wygodne stanowiska wystawiennicze, dostęp do infrastruktury i parkingów, łatwy dojazd i nowoczesne budynki, w których odbywają się targi zaspokoją nawet najbardziej wygórowane wymagania.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)