Schudnij do wiosny z naszymi radami

Do wiosny już coraz bliżej. Jeśli zależy nam na tym, by wyglądać szczuplej za nim będziemy mogli zrzucić z siebie ciepłe swetry i golfy, warto pomyśleć o odpowiedniej diecie. Aby zgubić zbędne kilogramy, nie musimy wcale wdrażać żadnego ze sposobów odżywiania szeroko promowanych w mediach, wystarczy, że zachowamy zdrowy rozsądek.

Przede wszystkim należy pomyśleć o zjadaniu mniejszej niż do tej pory ilości słodyczy. Nie musimy eliminować ich zupełnie, dobrze jest jednak, wyznaczyć konkretne ilości i pory ich spożywania. Jeśli nie wyobrażamy sobie dnia bez ciastka, czy cukierka, powinniśmy jeść je rano, tak byśmy przez cały dzień zdążyli je spalić.

1402166_pepper_2Należy zadbać o to, by w naszym codziennym menu znalazło się jak najwięcej świeżych warzyw. Najlepiej jeśli będą stanowiły one połowę naszych posiłków. W ten sposób będziemy mogli ograniczyć chociażby ilość ziemniaków, które jemy.

Kolejny krok to ograniczenie używek. Wiele osób ma z tym problem, jednak bez wyeliminowania alkoholu z diety raczej się nie obędzie. To źródło pustych kalorii, które przyczyniają się do odkładania się zbędnych kilogramów w naszych ciałach.

Starajmy się też jeść zdrowo. Zrezygnujmy ze słodkich, gazowanych napojów na rzecz wody mineralnej, a smażone mięso zastąpmy gotowanym lub pieczonym.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Schudnij do wiosny z naszymi radami , 10.0 out of 10 based on 1 rating

One Comment

 • zdrowyduch commented on 10 marca 2013

  Ja kupiłam sobie boską bieliznę (bielizna dla kobiet z besame) 2 numery za małą i przed każdym ciachem kolejnym czy lodami patrzyłam na nia wizualizując sobie, ze sie w nią mieszczę. I wiecie…
  schudłam.

  I się zmieściłam:))

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.