Menu Zamknij

Pytania i odpowiedzi

Energentics Quantum Hologramy.
Pytania i Odpowiedzi

Poniższe odpowiedzi są tłumaczeniem działu FAQ z oryginalnej, anglojęzycznej strony firmy,
i możesz je znaleźć również na niej, w wersji oryginalnej.
Wejdź na Oficjalna strona firmy Energentics (dawniej AEGEA) i przejdź do zakładki FAQ.

Pytanie: Czym jest holograficzny QuBIT?

OdpowiedźHolograficzny QuBIT to miejscowa forma dawkowania specjalnie zaprogramowana na różne dolegliwości i problemy. Po zastosowaniu miejscowym (naklejeniu), Holograficzny QuBIT przekazuje pola częstotliwości podobne do aktywnych składników występujących w elementach naturalnych, olejkach eterycznych, składnikach odżywczych lub innych substancjach.

Pytanie: Czym jest hologram i jakie ma zastosowania?

Odpowiedź: Hologramy mają bardzo unikalne właściwości. Jedną z tych właściwości jest możliwość działania jako „urządzenie magazynujące informacje”; w którym każda część zawiera informacje o całości. Niektóre z najbardziej zaawansowanych komputerów używanych przez duże korporacje zawierają hologramy do przechowywania ogromnych ilości danych i informacji.
Nasze holograficzne QuBITy, działają jako takie właśnie urządzenie do przechowywania podłużnych fal elektromagnetycznych, ze względu na ich wyjątkowe właściwości i zdolność do przechowywania informacji.
Ta przechowywana informacja może być używana do wspomagania Twojego ciała w gojeniu i przywracaniu go do normalnego, zrównoważonego stanu.

Pytanie: W jaki sposób taki holograficzny QuBIT jest programowany do przynoszenia ciału korzyści?

Odpowiedź: Holograficzne QuBITy są programowane za pomocą zastrzeżonej (opatentowanej) kombinacji znanych częstotliwości i pochodnych oraz składników bioaktywnych. Każdy składnik aktywny, który może być „odżywką” lub „lekiem”, umieszczany jest w roztworze wodnym, i z niego ekstrahowana jest odpowiednia częstotliwość, programowana potem na Qubicie. Wzdłużne fale elektromagnetyczne lub pola skalarne ładują docelowe kwasy bioaktywne do QuBITa.

Pytanie: Czy różne rodzaje częstotliwości mogą wpływać na ciało?

Odpowiedź: Jest dobrze znanym faktem w społeczności naukowej, że różne częstotliwości mogą w określony sposób wpływać na ludzkie ciało.
Opatentowane wykorzystanie częstotliwości ultradźwiękowych i elektromagnetycznych służy do przyspieszenia czasu regeneracji uszkodzonej tkanki ciała i np. złamanych kości. Ciało ludzkie ma wpływ nie tylko na częstotliwości, lecz także wykorzystuje częstotliwości do wewnętrznej komunikacji. Ciało ludzkie składa się z wielu systemów, które wymieniają energię i informacje między sobą, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego ciała. Łącznie wszystkie te systemy działają harmonijnie, tworząc całą funkcję jako całość. Przykładem tego jest centralny układ nerwowy człowieka, który składa się z neuronów wykorzystujących częstotliwości elektryczne do przekazywania informacji w całym ciele.

Pytanie: Co może wchodzić w interakcje z polem energetycznym organizmu?

Odpowiedź: Stresory w organizmie człowieka wzrosły ogromnie w ciągu ostatnich kilku dekad.
Genetycznie modyfikowane pożywienie, zanieczyszczenia, toksyny itp. Wpłynęły na zdolność naszego organizmu do funkcjonowania w sposób, w jaki był on naturalnie przeznaczony. Wynalazki radia, komunikacji komórkowej i innych podobnych urządzeń, które przenoszą fale elektromagnetyczne, spowodowały również nowy rodzaj stresu dla ciała zwanego zanieczyszczeniem elektromagnetycznym.
Sposób, w jaki radzimy sobie z bólem, urazami, dolegliwościami i czynnikami stresującymi ciało, rozwinął się ogromnie w ciągu ostatnich kilku stuleci. Branża medyczna to kwitnący przemysł, który zajmuje się przede wszystkim naprawą tych problemów. W dzisiejszych czasach wydaje się, że lekarstwo na te problemy ma formę jakiegoś chemicznego środka spożywanego do organizmu.

Na przykład, gdy część ciała jest uszkodzona, nasze naturalne mechanizmy ochronne zaczynają działać. Liczba białych krwinek w miejscu urazu wzrasta, co powoduje upał, utratę funkcji i ból. Wszystkie te efekty są potencjalnie korzystne; ale gdy wiemy, że jesteśmy ranni, ból nie jest dobry. Biorąc ibuprofen działa jako środek przeciwbólowy ze względu na jego zdolność do hamowania syntezy prostaglandyn. Czyni to poprzez zakłócanie cyklooksygenazy enzymatycznej, która katalizuje konwersję kwasu arachidonowego w prostaglandyny, co w efekcie pomoże złagodzić ból i rozwiązać jeden problem, ale może również stworzyć inne.
Oprócz szkodliwości dla wątroby, ibuprofen może powodować bóle brzucha, zaparcia, gaz, zgagę, nudności, wymioty i biegunkę.

Alternatywne rozwiązania tych problemów – takie jak medycyna wschodnia – przyjmują odmienne podejście.
Podczas gdy podejście medycyny zachodniej wyraźnie oddziela zdrowie i choroby, podejście medycyny wschodniej uważa zdrowie za stan zrównoważony, a chorobę jako stan niezrównoważony.

Medycyna Wschodnioazjatycka dzieli ciało na części według ich funkcji, a nie ich struktury: anatomicznej, fizjologicznej i psychologicznej.
Te części są połączone przez to, co nazywają „meridianami”, które są ścieżkami elektrycznymi, które niosą energię i informacje w całym ciele.

Kiedy przepływ energii i informacji przez te ścieżki jest zablokowany lub spowolniony, nasze ciało wchodzi w stan choroby. Elektryczność, magnetyzm, fale elektromagnetyczne / pola i fale akustyczne mogą być używane do wysyłania wiadomości do ciała i jego pola energetycznego. Różne formy fal elektromagnetycznych / pól i częstotliwości mogą wpływać na ludzkie ciało.

Pytanie: W jaki sposób holograficzne QuBITy mogą poprawić lub przynieść korzyści ciału?

Odpowiedź: Holograficzne QuBIT zwiększają metabolizm komórek poprzez częstotliwość, która jest korzystna i harmonijna z częstotliwością żywych komórek, pomagając w ten sposób w optymalnym funkcjonowaniu.

Pytanie: Kiedy i kto zaczął używać częstotliwości do leczenia ciała?

Odpowiedź: Zastosowanie częstotliwości do uzdrawiania organizmu było znane od czasów wynalazcy Nikola Tesli (1856 – 1943), który był pionierem technologii elektrycznej. Jako jeden z najbardziej wpływowych naukowców ubiegłego wieku, Tesla był geniuszem urodzonym przed swoim czasem. Jego wynalazki w zakresie prądu przemiennego, silników elektrycznych, radia itp. Stworzyły podstawy naszego współczesnego społeczeństwa. Chociaż większość jego pomysłów i wynalazków jest dobrze znana i dziś używana, niektóre z nich pozostają zapomniane, jednym z których był jego wynalazek podłużnych fal elektromagnetycznych.

Ten rodzaj fali elektromagnetycznej zaprzeczył przyjętej teorii głównego nurtu Heinricha Hertza, że ​​fale elektromagnetyczne były poprzeczne. Zamiast połączyć swoje wyniki eksperymentalne w jednolity dowód na oryginalne równania Maxwella, oboje dyskutowali o tym, kto miał rację, a kto był w błędzie, a mainstreamowa nauka utknęła w teorii Hertza.

Wzdłużne fale elektromagnetyczne zostały zapomniane… aż do niedawna. Naukowiec dr Konstantin Meyl podjął pracę Tesli. Dr Meyl był w stanie eksperymentalnie i wielokrotnie udowadniać istnienie tych fal elektromagnetycznych i rozwinąć tę teorię. Udowodnienie istnienia podłużnych fal elektromagnetycznych otwiera zupełnie nowy obszar nauki, który świat powinien zrozumieć. Dzięki ogromnym nakładom badawczo-rozwojowym udało nam się znaleźć sposoby zastosowania tej najnowocześniejszej technologii do praktycznych zastosowań. Jednym z tych nowych zastosowań są nasze holograficzne QuBITy z naszą opatentowaną technologią.

Pytanie: Jakie są przykłady wykorzystania częstotliwości do wspomagania leczenia?

Odpowiedź: Niektóre przykłady:
– Terapia magnetyczno-elektromagnetyczna
– Częstotliwości ultradźwiękowe do szybszego leczenia kości
– Pola elektryczne / elektromagnetyczne do szybszego leczenia kości
– Światło do przyspieszania gojenia się ran

Pytanie: Czy pola holograficzne mogą poprawić normalną komunikację komórkową poprzez sygnalizację rezonansową?

Odpowiedź: Tak. Niskie pola o niskiej częstotliwości (lub fale skalarne) przemieszczające się na określonych częstotliwościach przez płyn śródmiąższowy między komórkami wytwarzają sygnały rezonansowe, które wzmacniają sygnały endogenne.
Pola o zmiennej częstotliwości przemieszczają wolne elektrony w układach pierścieniowych, takich jak benzen, puryna i pirymidyna powszechnie występujące w ludzkich komórkach, które indukują niewielki prąd elektryczny, który zapewnia energię niezbędną do reakcji komórkowych.
Komórki poruszają się w rezonansie, który czerpie energię i informacje z innych komórek i otoczenia.
Pola polowe wytwarzane z fal skalarnych lub fal elektromagnetycznych wykazały zdolność do poprawy uwalniania tlenku azotu, polepszenia przepływu krwi, metylowania DNA, aktywacji enzymów antyoksydacyjnych i zmniejszenia stanu zapalnego.

Pytanie: Jak przebiega normalna endogenna elektrofizyczna komunikacja komórkowa?

Odpowiedź: Chemiczne przekaźniki, takie jak hormony, neuroprzekaźniki i przeciwciała przechodzą przez małą przestrzeń śródmiąższową między komórkami i przyłączają się do receptorów przekazujących sygnały elektrochemiczne, które prowadzą do odpowiedzi komórkowej.
Każda żywa istota emituje wibrujące pole energetyczne z unikalną częstotliwością.
Mózg przetwarza informacje i komunikuje się z ciałem poprzez wzorce częstotliwości fal. Pamięć jest przechowywana w korze mózgowej mózgu w grupach komórkowych dostrojonych do określonych częstotliwości, umożliwiając rozpoznawanie wzoru. Normalna komunikacja komórkowa może ulec pogorszeniu w warunkach choroby, lub uszkodzenia tkanki.

Pytanie: Jeśli dana osoba jest nadwrażliwa lub uczulona na dany składnik, czy będzie odczuwać niekorzystne skutki częstotliwości QuBIT tego samego składnika?

Odpowiedź: Jeśli ciało nie potrzebuje lub nie chce informacji przechowywanych na danym hologramie, po prostu ignoruje je.
Jeśli chodzi o reakcje alergiczne, weźmy na przykład, jeśli dana osoba jest uczulona lub nadwrażliwa na ibuprofen, a osoba spożywa ibuprofen, wówczas ciało podejmie próbę odrzucenia go w reakcji alergicznej.

To samo dotyczy częstotliwości składników przechowywanych w formie holograficznej. Przy częstotliwościach przechowywanych na QuBIT, ciało nie musi używać częstotliwości, jeśli nie jest korzystne dla organizmu; organizm odrzuci je.
Na przykład, jeśli przez cały dzień przebywasz w słońcu, a Twoje ciało wytwarza wystarczającą ilość witaminy D, wtedy twoje ciało zignoruje częstotliwość i przestanie produkować witaminę D. W istocie to ciało decyduje, czego potrzebuje organizm.
Bez tego wrodzonego systemu ludzie np. żyjący na równiku stale wytwarzaliby witaminę D3.

Pytanie: Czy dana osoba może zostać znieczulona na te same częstotliwości, przez co staną się one mniej skuteczna w miarę upływu czasu? Jeśli tak, to jak długo powinna nastąpić przerwa od momentu, w którym osoba zacznie ponownie korzystać z QuBIT przed ponownym zastosowaniem?

Odpowiedź: Nie spotkaliśmy nikogo, kto zostałby znieczulony na określoną częstotliwość. Ponownie, podobnie jak częstotliwość od słońca, jeśli potrzebujesz częstotliwości, Twoje ciało ją zaakceptuje; jeśli go nie potrzebujesz, Twoje ciało to zignoruje.

Pytanie: Czy są części ciała bardziej otwarte na częstotliwości? Jakie części ciała lub rodzaje tkanek są mniej podatne na częstotliwości?

Odpowiedź: Punkty przepływu krwi i punkty meridian są najbardziej otwarte na częstotliwości. Woda i krew są bardziej podatne na przyjmowanie informacji niż coś w rodzaju kolana z ograniczonym przepływem krwi. Odkryliśmy również, że obfite ilości tłuszczu nie są otwarte; w tym przypadku najlepiej umieścić QuBIT na nadgarstkach bliżej przepływu krwi. Umieszczenie QuBIT na wyznaczonych punktach meridianowych zwiększy ich skuteczność. QuBIT używany na ból najlepiej stosować tam, gdzie występuje ból lub problem.

Pytanie: Jaką moc ma częstotliwość emitowana przez QuBIT?

Odpowiedź: Nic nigdy nie jest emitowane. Nie ma tu żadnego źródła zasilania. Quibs zawierają subtelne pola energetyczne, na które reaguje wrażliwe pole energetyczne organizmu ludzkiego. To subtelne pole energetyczne zawiera informacje, które przekazują wiadomość do ciała. Pola ciała mogą przyjmować informacje o różnych częstotliwościach, zarówno wysokich, jak i niskich.

Pytanie: Czy częstotliwość zmienia się w zależności od dawki użytego składnika, czy też zawsze jest to jedna częstotliwość / składnik niezależnie od dawki?

Odpowiedź: Nie, częstotliwość się nie zmienia. Jeśli częstotliwość i informacje są tam przechowywane, to są dostępne dla ciała. Nie ma dawki ani poziomów. Częstotliwość składnika nie zmienia się w zależności od dawki, zawsze jest taka sama.

Pytanie: Czy pola emitowane przez QuBIT są statyczne lub impulsowe?

Odpowiedź: Nic nie jest emitowane ani nie pulsuje. Jeśli krew przechodzi obok QuBIT, twoje ciało może zdecydować, czy zaakceptować częstotliwości i korzyści, ale nie reaguje na nic statyczne lub pulsujące.

Pytanie: Jak szybko można rozpoznać korzyści terapeutyczne dzięki QuBitom holograficznym?

Odpowiedź: Wszystko zależy od tego, jak wrażliwe jest ciało człowieka na polach bioczęstotliwości. Dla niektórych ludzi efekty mogą być natychmiastowe, podczas gdy inne mogą trwać dłużej. Indywidualne czasy reakcji mogą się różnić.

Pytanie: Czy istnieją dowody na to, że korzyści terapeutyczne poprawiają się wraz z czasem lub liczbą aplikacji?

Odpowiedź: Tak, wykazano, że większe utlenianie do organizmu jest korzystne, a to pomaga oczyścić organizm. Im więcej razy nosisz QuBIty, tym więcej powinieneś czerpać korzyści. Stwierdziliśmy, że najlepiej, im dłużej pacjent nosi kwintesencję QuBIT, tym lepszy jest wynik, ponieważ istnieje wiele długoterminowych korzyści zwiększonego przepływu krwi i utlenowania krwi w sposób ciągły.

Pytanie: Czy są rzeczy, które mogę zrobić, aby wzmocnić efekt holograficznych QuBIT?

Odpowiedź: Tak. Odpowiednie nawodnienie i elektrolity pomagają organizmowi czerpać wiecej korzyści z qubitów. Ponieważ większość efektów występuje z powodu działania jonów, w szczególności wapnia, sodu, potasu i magnezu, te jony i elektrolity muszą znajdować się na właściwych poziomach w organizmie. Właściwe i spójne nawodnienie wspomaga ten proces. Pić dużo wody. Czysta, alkaliczna woda jest najlepsza.

Pytanie: Czy mogę przedawkować pole magnetyczne?

Odpowiedź: Pola o niskiej częstotliwości i niskiej intensywności biofrequency mają minimalny wpływ na zdrowe komórki. Komórka nie może wytworzyć więcej energii niż jest w stanie wykorzystać. Innymi słowy, nie można go „przeładować” polami biofrekwencji. Tylko niezdrowe lub niezrównoważone komórki potrzebują i wykorzystują dodatkową energię z terapeutycznych pól bioczęstotliwości, aby uzyskać lepsze wyniki.

Zarówno kwantowa teoria pola, jak i teoria strun wyrażają to zjawisko na poziomie atomowym i subatomowym, reprezentując wszystko w kategoriach pola lub wibracji energii.
Olejek eteryczny Lavender ma wysoką częstotliwość 118 MHz Olej różany jest bardzo wysoki przy 320 MHz Wystarczy, aby dać ci wyobrażenie, że ciało spada do częstotliwości około 58 MHz z przeziębieniem lub grypą, około 42 MHz, kiedy może pojawić się rak, i spada do około 20 MHz, gdy rozpoczyna się proces śmierci. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa częstotliwość ciała, tym lepiej funkcjonuje.

W/w odpowiedzi są tłumaczeniem działu FAQ z oryginalnej, anglojęzycznej strony firmy,
i możesz je znaleźć również na niej, w wersji oryginalnej.
Wejdź na AEGEA – oficjalna strona firmy i przejdź do zakładki FAQ by zobaczyć więcej.

.
Uwaga:
* Produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
* Pamiętaj, aby w trakcie ich używania pić dużo wody.
* Pamiętaj też, żeby nie moczyć hologramów (bo się będą szybciej odklejać)
* Produkty Energentics NIE SĄ LEKAMI!
* Energentics nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).
* Przeciwwskazania: urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca)