Pięlegnacja biustu a odpowiedni biustonosz

Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja biustu.  To nie prawda, że jego jędrność i sprężystość jest uwarunkowana genetycznie.

Największy wpływ na stan naszego biustu mamy my same. To od nas zależy, jak będzie wyglądał za 10 czy 20 lat. Jeśli więc uroda naszych piersi nie jest nam obojętna, powinnyśmy już teraz podjąć odpowiednie środki zaradcze. Najważniejszy jest odpowiednio dobrany biustonosz. To przerażające, ale 70 % Polek nosi źle dobraną bieliznę, nie wiedząc jak ważna jest pielęgnacja i troska o jej dopasowanie. To nieprawda, że większość z nas nosi standardowe B80. Rozmiary biustonoszy kończą się nawet na H, a rozmiar E65 wcale nie jest tak ogromny, jak mogłoby się to wydawać. Niestety większość polskich sklepów bieliźniarskich ma w swojej ofercie tylko najbardziej typowe rozmiary, a sprzedawczynie kwitują każde pytanie o nieco mniej typowy rozmiar kwitują zwykle zdziwionym spojrzeniem. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji są dobrze zaopatrzone internetowe sklepy z bielizną. Pierwszym krokiem ku zmianie tej sytuacji jest odpowiednie zmierzenie obwodu biustu i obwodu pod biustem. Najczęściej mierzymy się zbyt luźno, przez co staniki, które kupujemy są zwyczajnie za duże. Warto poszukać w Internecie stron dotyczących odpowiedniego dobierania biustonoszy, a następnie kupić bieliznę w odpowiednim rozmiarze.

Jeśli stanik odpowiednio podtrzymuje nasz biust, nie potrzebne nam są żadne profesjonalne zabiegi spa, ani kremy ujędrniające. Ich koszt często przekracza koszt zakupu dobrego biustonosza, który kształtuje się w granicach 150-200 złotych. Warto pamiętać, że jest to długoletnia inwestycja, która w przyszłości zaprocentuje dobrą kondycją naszych piersi i sprawi, że nasza własna uroda rozkwitnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

One Comment

 • zdrowyduch commented on 25 września 2012

  Co do pielęgnowania biustu to jeszcze warto tu wspomnieć o różnych medycznych preparatach i tabletkach jak np bustello – to bardzo fajnie działający środek na ujędrnianie biustu i wygładzanie skóry na piersiach.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.