Metka, która bawi. O produktach Snoozebaby

babydSnoozebaby jest nowoczesną marką zabawek oraz akcesoriów dedykowanym najmłodszym pociechom. Wszystkie produkty tej firmy są projektowane w Amsterdamie, w Holandii i wypuszczane na światowe rynki. To, co charakteryzuje markę od innych, konkurencyjnych, jest z pewnością fakt, iż wszystkie towary są nie tylko bezpieczne (co w tej kategorii produktów jest absolutnie konieczne), ale również stymulujące kreatywność dzieci, przez co są tak uwielbiane nie tylko przez najmłodszych użytkowników, ale również przez ich zadowolonych rodziców.

Produkty Snoozebaby wyróżnia jeszcze jedna, dość charakterystyczna kwestia. Mowa oczywiście o kolorowych wszytych metkach. Są wykonane z przyjaznych materiałów, m.in. z jedwabiu, satyny, sztruksu czy szeleszczących, stymulujących rozwój malucha tkanin. Z kolei do produkcji akcesoriów dziecięcych używa się weluru i jerseyu, które wykazują się doskonałymi umiejętnościami pochłaniania zapachów, a także przyjaznej dla środowiska ( i delikatnego ciała maluszków) bawełny.

Wszystkie produkty marki Snoozebaby z kolorowymi metkami są nie tylko ładne i modne, ale przede wszystkim wywierają korzystny wpływ na rozwój dziecka. A ten jak wiadomo jest dla rodziców kluczowym elementem. Pobudzają rozwój dziecka poprzez stymulację jego umiejętności motorycznych oraz kształtowanie zmysłu dotyku oraz wzroku. Zdaniem wielu rodziców, zabawki z metkami zapewniają spokój dziecka. Warto dodać, że produkty marki Snoozebaby są nie tylko edukacyjne, ale również bezpieczne dla dzieci. Przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są licznym badaniom przez niezależne laboratoria, która jednoznacznie potwierdzają bezpieczeństwo stosowania.

Wielu rodziców początkowo martwi się, że metki, choć kolorowe i niezwykle zachęcające, mogą stanowić zagrożenie dla ich smyków. Chodzi przede wszystkim o ryzyko urwania. Snoozebaby rozwiewa te wątpliwości. Wszystkie metki są wszywane z niezwykłą starannością, o czym zresztą świadczą liczne certyfikaty oraz atesty, które dopuszczają zabawki do powszechnego użytku.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Metka, która bawi. O produktach Snoozebaby, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.