Leki na potencję – czy wywołują niepożądane skutki zdrowotne?

Problemy z erekcją mogą wynikać z życia w permanentnym stresie, z wielu chorób o różnym pochodzeniu, z blokady psychicznej czy z wieku mężczyzny. Zamiast unikać kontaktów seksualnych mężczyzna zmagający się z zaburzeniami wzwodu powinien poszukać metody radzenia sobie ze swoim problemem. Służą do tego leki na potencję sprzedawane na receptę lub bez. Czy ich zażywanie wiąże się z ryzykiem powstania niepożądanych skutków ubocznych?

Leki z receptą czy bez?

Jeśli do obiegu wprowadzany jest lek, jako wyrób farmaceutyczny, to bez względu na to, czy jest to lek na receptę, czy też nie, został on przed dopuszczeniem do sprzedaży gruntownie przebadany. Warto sięgać po wyroby farmaceutyczne, które są bezpieczne w użyciu, w tym prawdziwe środki na potencję. Sklep eRozkosz.pl sprzedaje je swoim klientom online.  Niemniej, nawet i one niosą pewne ryzyko powstania skutków niepożądanych.

Ryzyko to wzrasta, jeśli zażywamy leki niewiadomego pochodzenia, o niepokojącym składzie, które zwykle są suplementami diety, a nie lekami. Kupując środki takie jak Viagra i jej pochodne warto zasięgnąć informacji, jakie mogą być ich skutki uboczne. Pomimo, że mogą one występować u niewielkiego odsetka pacjentów, zawsze świadomość ich istnienia pozwoli nam trafnie je rozpoznać i przerwać kurację z udziałem danego leku.

Potencjalne skutki uboczne leków na potencję

Większość leków, nawet uznawanych za najbardziej bezpieczne, może wywoływać pewne skutki uboczne. Podobnie jest z farmaceutykami zalecanymi dla osób zmagających się z problemem zaburzenia erekcji, choć mężczyźni zwykle zwracają uwagę tylko na potencjalne korzystne skutki, jakie za pośrednictwem tych leków można osiągnąć. Tymczasem, leki na erekcję zażywane nieodpowiedzialnie i niezgodnie ze wskazaniami na ulotce lub zaleceniami lekarza, mogą szkodzić.

Wśród najczęściej zgłaszanych efektów ubocznych terapii lekami na potencję, wymienia się bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca i czerwone rumieńce na twarzy. Może zdarzyć się nieżyt nosa, bóle brzucha, nudności i wymioty. W ekstremalnych przypadkach może także dojść do zaburzeń widzenia, kurzej ślepoty czy nierozróżniania kolorów. Problemem jest też zbyt długa erekcja.

Uwaga!

Jeśli po zażyciu leków na potencję, wzwód trwa dłużej niż 4 godziny, pacjent powinien udać się do lekarza, ponieważ w jego penisie może dojść do nieodwracalnych uszkodzeń.

Leki na potencję należy zażywać z rozwagą, aby nie doszło do nieprzyjemnych skutków ubocznych i odniosły one założony efekt.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.