dentysta

Kursy stomatologiczne

dentystaKażdy lekarz dentysta zdaje sobie sprawę, że studia na akademii medycznej to jedynie pierwszy krok do kariery w tym zawodzie. Po ukończeniu stomatologii dentyści mają wiedzę ogólną, a żeby zostać specjalistą w konkretnej dziedzinie, muszą nadal się szkolić i podnosić kwalifikacje zawodowe.

Szeroką ofertę kursów i szkoleń można znaleźć na dentalmentor.pl – stronie, która powstała z myślą o rozwoju zawodowym lekarzy dentystów. Są tu zawsze świeże i aktualne informacje o najnowszych szkoleniach, odbywających się w różnych miastach i krajach. Są też eksperci, którzy służą fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy lekarz dentysta, który na forum zapyta o nurtującą go kwestię lub będzie chciał skonsultować trudny przypadek, z pewnością otrzyma wiele fachowych porad i odpowiedzi.

Popularne kursy interaktywne

Dentalmentor.pl to też spora oferta kursów i szkoleń online. W ten sposób, bez względu na miejsce zamieszkania, dentyści mogą odbyć interaktywne kursy z endodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, a nawet chirurgii szczękowej oraz implantologii. Takie szkolenia to doskonała alternatywa dla tradycyjnych szkoleń – są zdecydowanie tańsze, a jednocześnie pozwalają dokształcać się i rozwijać zawodowo także tym dentystom, którzy z wielu względów nie mogą sobie pozwolić na szkolenie wyjazdowe.

Cenny zadowolony pacjent

dent2Na dentalmentor.pl można znaleźć też forum, gdzie lekarze stomatolodzy o różnych specjalizacjach nawzajem sobie doradzają we wszelkich kwestiach dotyczących leczenia dentystycznego czy tez prowadzenia własnego gabinetu stomatologicznego. Może się okazać, że przypadek dla jednego dentysty trudny i skomplikowany, dla innego jest prosty. Taka fachowa porada pozwoli lekarzowi uratować np. przeznaczony do usunięcia ząb pacjenta. A zadowolenie pacjenta jest jedną z najważniejszych kwestii we wszystkich dziedzinach medycyny.

Żadna reklama nie działa bowiem tak doskonale, jak marketing szeptany, gdy jeden zadowolony pacjent poleca dobrego dentystę wszystkim swoim znajomym. Dentalmentor.pl przyda się więc każdemu dentyście, zarówno początkującemu, jak i doświadczonemu w zawodzie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kursy stomatologiczne, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

One Comment

 • tralley commented on 24 sierpnia 2013

  No pewnie, że ja bym się cieszyła, jakbym wiedziała, ze mój dentysta się doszkala. Zresztą jak wchodzę do gabinetu dent. i widzę na ścianach dyplomy i certyfikaty z kursów, to naprawdę czuję się pewniej i bezpieczniej. To ma dla mnie duże znaczenie.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.