Konferencja Alergologia i Pulmonologia

26 maja w Warszawie odbędzie się konferencja Alergologia i Pulmonologia 2012. To ciekawe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje nie tylko lekarzy bezpośrednio związanych z tą branżą, ale wszystkich, którzy na co dzień zmagają się z problemem alergii.

 

Konferencja będzie odbywała się w warszawskim hotelu Westin. O 8.30 odbędzie się rejestracja jej uczestników. Dobrze jest przybyć na nią punktualnie.

Rola gospodarza konferencji przypadła w udziale prof. dr hab. med. Bolesławowi Samolińskiemu, który na co dzień jest Kierownikiem Zakładów Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Alergologii i Immunologii Klinicznej Centralnego Szpitala Klinicznego WUM.

 

Pierwszy wykład zaplanowano na 9.00. O 16.00 odbędzie się natomiast konferencja prasowa. W konferencji będą uczestniczyli wybitni specjaliści w dziedzinie pulmonologii i alergologii, między innymi prof. dr hab. med. Dariusz Ziora, prof. dr hab. med. Adam Antczak, prof. dr hab. med. Piotr Kuna oraz prof. nadzw. dr hab. med. Marcin Kurzyna.

 

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Co więcej, wśród jej uczestników zostaną rozlosowane ciekawe nagrody książkowe.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)