Menu Zamknij

Energentics Relief

Energentics Relief

Opis, czym jest i jak działa Energentics Relief ( CBD) :

ENERGENTICS RELIEF – to jedyny w swoim rodzaju, unikalny, naładowany energią QuBIT (okrągły, do naklejania na ciało), który  został stworzony jako system wspomagania energii oraz krążenia, dający takie korzyści jak ulga od silnego bólu czy dyskomfortu, poprawa jasności mentalnej, poprawa nastroju, zwiększenie energii, wspomaganie krążenia i systemu krwionośnego.

Energentics QuBIT został stworzony po to, aby dać ludziom większą dostępność do tego typu korzyści. Osiągamy to używając opatentowanej energii, frekwencji oraz wibracji bezpośrednio do ciała, bez jakiejkolwiek chemii przenikającej przez skórę do krwiobiegu.

Nie są to żadne tabletki, pigułki, kapsułki ani nic podobnego (!)
Nie są to żadne chemiczne plastry (!)

aegea cbd

Energentics Relief wspiera:

Ulgę od Bólu
Zmniejszanie stan zapalny
Ulgę od Poczucia Niepokoju
Ulgę od Zawrotów Głowy
Ulgę od choroby Lokomocyjnej
Zdrowie Systemu Krwionośnego
Ulgę od zaburzeń Neurologicznych

Jak długo działa pojedynczy Energetics Relief ? Po naklejeniu go na ciało: max 3 dni.

Gdzie przykleić Energetics Relief CBD? Dwie możliwości:

1. Umieść po 1 hologramie, na obu częściach klatki piersiowej: pod obojczykiem i nad mięśniami klatki piersiowej, na gładkiej, suchej, pozbawionej włosów części (patrz zdjęcie wyżej). Pamiętaj, żeby nie naklejać hologramów na miejsca posmarowane kremem, balsamem itd!

2. Umieść 1 lub 2 hologramy CBD na tym miejscu ciała, w którym odczuwasz ból, dyskomfort itd. (np ramię, nadgarstek, kolano, plecy)

Gdzie kupić Aegea Energentics Relief CBD? 

Produkty Aegea możesz kupić wyłącznie w firmowym sklepie. Przejdź na Energentics.com – oficjalna strona firmy, kliknij „join now”, a następnie wybierz opcję kupna: „Become a Distributor” („zostań dystrybutorem”, jeśli chciałbyś w przyszłości być nie tylko klientem, ale i promować ten produkt), lub opcję „Become a Customer” („zostań klientem” jeśli chcesz wyłącznie kupić produkt dla siebie).

Jeśli wybrałeś opcję „klient” – z rozwijanej listy wybierz swój kraj, a następnie zostaniesz przekierowany do listy produktów i ich cen. Przy wyborze produktu zwróć uwagę na to ile sztuk zawiera każde opakowanie, wypełnij dokładnie dane adresowe do wysyłki i na koniec dokonaj płatności kartą.

Szczegółowa instrukcja zakupu jest tutaj: Zobacz składanie zamówienia krok po kroku.

Ile czasu trwa wysyłka?

Produkty są wysyłane z USA, wysyłka trwa ok 14 dni.

.
Uwaga:
* Produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
* Pamiętaj, aby w trakcie ich używania pić dużo wody.
* Pamiętaj też, żeby nie moczyć hologramów (bo się będą szybciej odklejać)
* Produkty Aegea NIE SĄ LEKAMI!
* AEGEA nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).
* Przeciwwskazania: urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca)