Menu Zamknij

Energentics Nitro QuBIT

Opis, czym jest i jak działa Energentics Nitro QuBIT  :

nitro-qubit

Energentics Nitro QuBit to pierwszy na świecie, bio-energetyczny hologram kwantowy, który wpływa na zwiększenie poziomu tlenku azotu. Dzięki temu wspomaga pracę serca i systemu naczyniowego.

Wspiera: zdrowe ciśnienie krwi, zdrowe serce i naczynia krwionośne, wspiera również zwiększenie ukrwienia ciała i zdrową pracę arterii.

Pomaga zredukować: ból i dyskomfort, syndrom zmęczenia, słabość ciała oraz zmęczenie mentalne.

aegea nitro qubit

Jak długo działa Energentics Nitro QuBit? Pojedynczy QuBIT po naklejeniu na ciało działa 3 dni.

Gdzie przykleić Energetics Nitro QuBit? Dwie możliwości:

1. Umieść po 1 hologramie, na obu częściach klatki piersiowej: pod obojczykiem i nad mięśniami klatki piersiowej, na gładkiej, suchej, pozbawionej włosów części (patrz zdjęcie wyżej). Pamiętaj, żeby nie naklejać hologramów na miejsca posmarowane kremem, balsamem itd!

2. Umieść 1 lub 2 hologramy na tym miejscu ciała, w którym odczuwasz ból, dyskomfort itd. (np ramię, nadgarstek, kolano, plecy)

Gdzie kupić Aegea Energentics Nitro QuBIT? 

Produkty Aegea możesz kupić wyłącznie w firmowym sklepie. Przejdź na Energentics.com – strona firmowa, kliknij „join now”, a następnie wybierz opcję kupna: „Become a Distributor” („zostań dystrybutorem”, jeśli chciałbyś w przyszłości być nie tylko klientem, ale i promować ten produkt), lub opcję „Become a Customer” („zostań klientem” jeśli chcesz wyłącznie kupić produkt dla siebie).

Jeśli wybrałeś opcję „klient” – z rozwijanej listy wybierz swój kraj, a następnie zostaniesz przekierowany do listy produktów i ich cen. Przy wyborze produktu zwróć uwagę na to ile sztuk zawiera każde opakowanie, wypełnij dokładnie dane adresowe do wysyłki i na koniec dokonaj płatności kartą.

Szczegółowa instrukcja zakupu jest tutajZobacz składanie zamówienia krok po kroku.

Ile czasu trwa wysyłka?

Produkty są wysyłane z USA, wysyłka trwa ok 14 dni.

.
Uwaga:
* Produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
* Pamiętaj, aby w trakcie ich używania pić dużo wody.
* Pamiętaj też, żeby nie moczyć hologramów (bo się będą szybciej odklejać)
* Produkty Aegea NIE SĄ LEKAMI!
* AEGEA nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).
* Przeciwwskazania: urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca)