Menu Zamknij

Energentics Freshness Card

Opis, czym jest i jak działa Energentics Freshness Card :

freshness card aegea

Stworzona na zamówienie Energentics FRESHNESS CARD jest czymś zupełnie innowacyjnym. To system, który przedłuża świeżość przechowywanej żywności.

Karta FRESHNESS CARD w unikalny sposób łączy fizykę kwantową, technologię Tesli oraz unikalną opatentowaną technologię programowania która przedłuża „życie” żywności np. warzyw, owoców, mięsa, pieczywa. Karta może również wspomagać uprawę kwiatów, i wpływać na przedłużenie żywotności i pięknego wyglądu kwiatów ściętych np. w domu czy w firmie. To rozwiązanie opracowano tak, aby hamować grzyby, pleśń i rozwój bakterii które między innymi niszczą jedzenie oraz przyspieszają proces rozpadu w lodówce, na ladzie, wystawie itd.

Opatentowana Karta FRESHNESS została stworzona zarówno do użytku domowego, jak i wykorzystania w marketach, w sklepach spożywczych, firmach.

Gdzie kupić  Energentics Freshness Card

Produkty Energentics (dawniej : Aegea) możesz kupić wyłącznie w firmowym sklepie. Przejdź na Energentics.com – strona firmowa, kliknij „join now”, a następnie wybierz opcję kupna: „Become a Distributor” („zostań dystrybutorem”, jeśli chciałbyś w przyszłości być nie tylko klientem, ale i promować ten produkt), lub opcję „Become a Customer” („zostań klientem” jeśli chcesz wyłącznie kupić produkt dla siebie).

Jeśli wybrałeś opcję „klient” – z rozwijanej listy wybierz swój kraj, a następnie zostaniesz przekierowany do listy produktów i ich cen. Przy wyborze produktu zwróć uwagę na to ile sztuk zawiera każde opakowanie, wypełnij dokładnie dane adresowe do wysyłki i na koniec dokonaj płatności kartą.

Szczegółowa instrukcja zakupu jest tutajZobacz składanie zamówienia krok po kroku.

.
Uwaga:
* Produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
* Pamiętaj, aby w trakcie ich używania pić dużo wody.
* Pamiętaj też, żeby nie moczyć hologramów (bo się będą szybciej odklejać)
* Produkty Energentics NIE SĄ LEKAMI!
* Energentics nie sprzedaje ani nie dystrybuuje żadnych produktów, które naruszają amerykańską ustawę o substancjach kontrolowanych (US.CSA).
* Przeciwwskazania: urządzenia elektroniczne wszczepione do ciała (np. rozrusznik serca)