waterpik-

Dbaj o swój uśmiech!

waterpik-Żyjemy w takich czasach, że dbałość o wygląd zewnętrzny jest nieodzowną czynnością. Przy rozmowie kwalifikacyjnej, na spotkaniu biznesowym czy na randce – w każdej z tych okoliczności, chcąc nie chcąc zwracamy uwagę na naszego rozmówcę nie tylko pod względem posiadanych przez niego kwalifikacji czy osobowości, ale również aparycję.

Dlatego coraz częściej zaczynamy gruntownie dbać o stan naszych zębów, ale nie tylko ograniczając się do ich regularnego mycia, ale stosowania również urządzeń wspomagających higienę jamy ustnej, takich jak irygator. Waterpik jest wiodącym liderem w dziedzinie irygatorów powszechnie stosowanych w przemyśle dentystycznym. Cechą charakterystyczną jest z jednej strony uniwersalność, a z drugiej fachowość.

Dociera tam, gdzie szczoteczka manualna nie ma możliwości dotrzeć. Najnowsze modele irygatorów Waterpik są konsekwencją wieloletnich badań nad polepszeniem działalności akumulatora, zminimalizowania emisji hałasu, estetyki, komfortu użytkowania oraz pojemności. Warto wiedzieć, że codzienne używanie tego urządzenia ochroni dziąsła przed wieloma kłopotliwymi dolegliwościami, jak choćby paradontozą.

Dodatkowo wyeliminują bakterie wywołujące próchnicę oraz płytkę nazębną. A odpowiednia częstotliwość ruchów główki obrotowej sprawi, że masowane są również dziąsła, co w efekcie prowadzi do zwiększenia ich elastyczności oraz polepszenia ukrwienia.

Irygator Waterpik jest o wiele skuteczniejszy niż codzienna pielęgnacja zębów przy użyciu nitki dentystycznej jako profilaktyka stanów zapalnych dziąseł.  Perfekcyjnie usuwa bakterie zalegające nie tylko na powierzchni zęba, ale również głęboko między nimi, jak również poniżej linii dziąseł. Dodatkowym atutem irygatorów Waterpik jest zestaw wielu wymiennych końcówek, w zależności od zakupionego modelu.

I choć na pierwszy rzut oka ceny tego sprzętu mogą odstraszać (cena jego zakupu to często kilkaset złotych), to jednak warto na spokojnie zastanowić się nad sensownością tego wydatku. Regularne używanie tego urządzenia zapewni nam zdrowe zęby i mocne dziąsła, przez co nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na zabiegi dentystyczne, które jak wiadomo do najtańszych nie należą. Z irygatorem Waterpik do stomatologa będziemy chodzić jedynie na wizyty kontrolne.

Więcej informacji na stronie http://www.domowystomatolog.pl/firm-pol-1320785636-Waterpik.html

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Dbaj o swój uśmiech!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.