Czysta woda sposób na wiele problemów

wodawbutelceJak się okazuje czystej wody niegazowanej pijemy za mało. Zalecana ilość dla dorosłego człowieka, to nawet 3l dziennie. Tymczasem pijemy za dużo kawy i czarnej herbaty, co może wpływać bardzo niekorzystnie na cały nasz organizm.

Czysta woda niegazowana, to coś bez czego nie można się obejść, gdyż nasze ciało składa się w dużym procencie właśnie z wody, a picie zalecanych ilości ma nie tyle nas nawadniać, chociaż to też, ale znacznie bardziej chronić nas przed utratą wody.

Zbyt małe ilości wypijanych płynów, mogą spowodować najróżniejsze schorzenia takie jak problemy z nerkami, czy przyspieszone starzenie się skóry, ale także mogą powodować uczucie zimna, czy wzmożone zmęczenie i nadpobudliwość.

Więcej płynów powinny przyjmować zwłaszcza osoby siedzące przed ekranem komputera zawodowo, ale także osoby pracujące fizycznie.

Jeśli jesteś osobą, która pije za mało dobrej, niegazowanej wody, lepiej już teraz zajmij się zmianą nawyków, gdyż picie wody ma same zalety. Jedną z nich jest na pewno oczyszczanie organizmu z toksyn, które gromadzą się w nim każdego dnia.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Czysta woda sposób na wiele problemów, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.