czapka

Czapki na zimę: zdrowia czas!

czapkaCzapki na zimę występują w różnych wersjach produkowanych z myślą o klientach obu płci w każdym wieku. Oznacza to, że praktycznie każdy producent czapek ma trudne zadanie dostosowania oferty do najrozmaitszych potrzeb swoich klientów. Kobiety najchętniej wkładają na głowę czapki, które nie tylko są dla nich wygodne, ale też modne i dopasowane do pozostałych elementów garderoby.

Dlatego też, wśród czapek dla pań powinna panować największa różnorodność kolorystyczna i wzornicza. Pojawiają się one także w wielu odrębnych fasonach. Inna jest czapka-tuba, a odmienna czapka uszatka czy beret. Popularne są również kominy, czyli precyzyjne połączenia czapki z szalikiem gwarantujące maksymalną ochronę przed chłodem. Mężczyznom proponowane są głównie, wspomniane już tuby.

Panowie stawiają na funkcjonalność i prostotę, a podstawowa forma nakrycia głowy – naciągana czapka to gwarancja szybkiego zakładania i ściągania w każdej chwili.

Warto przy tym dodać, że mężczyźni chętniej sięgają po spokojne tonacje, gustują głównie w tych ciemniejszych barwach, jak czerń czy granat. Preferują minimalistyczne wzory, a jeszcze chętniej wybierają czapki gładkie, bez jakichkolwiek ozdobników i deseni.

Niemniej jednak, poza tubami modne czapki dla panów to też kaszkiety.

Nakrycia głowy z niewielkim daszkiem są obecnie kwintesencją dobrego stylu. Dzieci chętnie wkładają na głowę wszelkie rodzaje czapek – zarówno pomniejszone wersje tych męskich i damskich, jak i dziecięce nakrycia głowy przypominające głowy zwierzaków czy te mające ogromne pompony albo kolorowe włosy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń artykuł w skali 1-10
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.